Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Tulipan Tulipan Ro ksana Sylvia444 (1607 niezalogowanych)
68 Postów
jan pociecha
(kenaj321)
Początkujący
A może by tak na mostku na Kalvøye so sobotę lub piątek będziemy się spotykać o uzgodnionej godzinie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
kenaj321 napisał:
A może by tak na mostku na Kalvøye so sobotę lub piątek będziemy się spotykać o uzgodnionej godzinie?


dla mnie spoko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
ross napisał:
Po swietach to juz za pozno bedzie przy okazji wesolych swiat dla Ciebie i twojej zony Jacku
Si... przylatuje za tydzien, to mozesz z Dawidem sama pozdrowidc, ucalowac itd..... )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
kenaj321 napisał:
A może by tak na mostku na Kalvøye so sobotę lub piątek będziemy się spotykać o uzgodnionej godzinie?
od trzynastej zero piec juz bede dobrze nawalony, na mnie nie liczcie... ostatni weekend wolonsci poki zona nie wroci... wiec bawcie sie dobrze....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
77 Postów
Ro ksana
(ross)
Początkujący
A nie skonczyla sie przypadkiem z dniem slubu.... Widze zona Cie krotko trzyma W sumie ma racje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Tomasz Kotkowski
(tomkot73)
Wiking
witam

także jestem z Sandviki a dokładnie z Rud wiec także mi jakieś piwko by pasowało ) dajcie namiary jak już sie zdecydujecie czy to "herbatkę " czy też piwko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok